| CatalinaMarina a întrebat:

DAti-mi si mie cateva exemple de porecle pentru numele Catalina.:d.Multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,
Cata,
Kiti,
Ina,
lina,
CAty,
Talina,
Katy,
Katalina, etc...

9 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Cata, Kity :X, Caty, Alina, Lina, Inna,

| Anda_5509 a răspuns:

Cata, Catica, Caty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata catta kytty kitty kitti kiti kyty chiti chity chitti chitty chyti chytti chytty catalinuta catalinutta catalinutza catalinutzza caty cati catty catti ina inna yna ynna lina linna lyna lynna linuta linutta linutza linuttza linutzza lynutzza dulce cata dulce ina dulce kytty si altele.sunt destul de multe porecle pentru. acest nume si pe mine ma cheama tot catalina mi se zice si kytty si catta si la id-ul il am asa cu porecla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! cea mai interesanta mi se pare asta: khathu'...si pe mine tot catalina ma cheama...happyt pup

| Emilia23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe mineeeee; x=]]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zgripti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusika

| Dragutza_Catutza_1990 a răspuns:

Cătăloasaa...Mie asa mi se spunebatting eyelashes big grin