| norberto a întrebat:

Dati-mi linkuri cu clipuri foarte amuzante. cel mai amuzant = funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici http://www.nimportequi.com/en/
Toate sunt amuzante! Bafta!

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta tu pe http://www.google.ro/

| umbrax a răspuns:

Poti sa cauti clipuri haioase si pe google

| Ţăpeşu a răspuns:

Poţi să iei funda aia, să te ştergi la fund cu ea şi apoi s-o mănânci la cină.

| norberto explică (pentru Ţăpeşu):

Asculta idiotule, eu nu ti-am jignit fundul tau paros de gorila, asa ca sa-ti iei tu toate fundele s-a le ungi cu rahat si sa i le dai la mata in plisc.

| Ţăpeşu a răspuns (pentru norberto):

"fundul tău păros de gorilă"
Acuma, se vede de la o poştă că tu nu ai ajuns la pubertate, o să-ţi crească şi ţie păr pe fund, şi pe coiţ* dacă eşti cuminte.

| norberto explică (pentru Ţăpeşu):

Ha ha esti un dur.

Răspuns utilizator avertizat
| norberto explică (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Esti tu asa de invatat?

Răspuns utilizator avertizat
| norberto explică (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Mai bine taci ca nu stii ce vorbesti. tipi ca tine sunt singurul lucru inervant pe site. pana nu le dau ignor la toti idioti

Răspuns utilizator avertizat
| norberto explică (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

1. crezi ca stau sa ma uit la gramatica? 2. dac nu as fi mai mare ca tine poate as avea alt raspuns. dar dat find faptul ca esti inconstient ma voi multumi sa dau un clic ca sa nu mai discutam niciodata. ignor definitiv.

| norberto explică:

Deja ma disperati voi cu google-ul vostru. credeti ca daca voiam sa caut pe google nu cautam? mai bine taceti si fiti mai seriosi.