| Mary Marry a întrebat:

Dati-mi-mi niste intrebari haioase sau provocari pentru adevar sau provocare.este URGENT!

1 răspuns:
| imortal a răspuns:

De ce urgent? acum il joci si nu sti c sa spuilaughing depinde de varsta daca ai sub 18 ani intrebare "ai copiat la lucrare la mate?" provocare "sa imi aduci din buktarie paharul cu suc" daca ai intre 18 si 28 de ani intrebare " cand ai facut ultima oara?" provocare "ce-ar fi sa facem acum acest lucru" laughing daca ai intre 28 si 50 ani intrebare " cum se poarta barbactu/nevasta cand faceti piata" provocare "du-te si da copilului de haleala" si daca ai peste 50 d ani intrebare" te mai tin picioarele maik?" si provocare "sa imi dai bastonul tau pana jos la scara ca al meu ma enerveaza" rolling on the floor))