| SarutDulce a întrebat:

buna
Filmez un videoclip Adevar si provocare. dati-mi provocari cit si intrebari?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sa faci experimente sociale, adica sa mergi pe strada si sa pui diferite intrebari oamenilor sau sa le zici ceva.De exemplu mergi la o fata si ii zici : ''m-am sarutat cu prietenul tau''

| Nicoletta_Bianca_1994 a răspuns:

Pai: te provoc da te unghi cu unt pe fata, sa mănânci nisip, Sa te urci pe acoperisul casei
Adevăr : e adevărat ca esti îndrăgostită, e adevărat ca esti neascultatoare e adevărat ca îți plac filmele horror

| Nicoletta_Bianca_1994 a răspuns:

Intra pe adevăr si provocare si vei găsi câte vrei tu.