| A12NDRA a întrebat:

Dau o fundita la cine stie care este jucatoarea mea preferata de la Oltchim (cine nu stie ce e aia, este echipa de handbal a romaniei).

Răspuns Câştigător
| mar2012 a răspuns:

Cristina Neagu

11 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai nu stiu thinking Cumva portarita aceea blondha?batting eyelashes

| Tweetymrrr a răspuns:

Cu toate ca eu tind sa cred ca Stancathinking

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Adina Meirosu

| Miuriel a răspuns:

Neagu sau Ungureanu?
smug

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Oltchim Râmnicu Vâlcea este o echipă de handbal la fel ca şi alte echipe de handbal cum ar fi Cetatea Suceava, Rulmentul Braşov sau altele şi nu, nu este echipa de handbal a României (se scrie cu "R" mare!).
Noroace!

Răspuns utilizator avertizat
| Doodle_8466 a răspuns:

Nicolae guta laughing

| Iull a răspuns:

Ne crezi ghicitori sau ce?laughing

| Yang a răspuns:

Eu iti dau fundita daca nu mai pui intrebari asa tampite jur!

| cccristi a răspuns:

Oltchim este doar o echipa din campionatul national de handbal, nu este echipa nationala a Romaniei, este o mica diferenta

| gabygaby199 a răspuns:

Cristina neagu

Întrebări recente