| Georgiana95 a întrebat:

Care este echipa voastra preferata din handbal masculin de la seniori?winking

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Echipa mea preferata este Steaua Bucuresti.

| pepe a răspuns:

HC Minaur Baia Mare

daniela
| daniela a răspuns:

Steau Bucuresti ceea ce nu e valabil si la fotbal

| Bishop a răspuns:

Mie nu-mi place hambalul...

| m4them4tic a răspuns:

Aceeasi care e si la fotbal:Steaua Bucuresti, insa la handball nu sunt patruns de fanatism.
Acum tin si cu HCM Constanta, ca doar sunt roman si ei joaca in Champions League. Dar precizez ca la fotbal sunt doar stelist nu si roman.(intelegeti ce vreau sa spun).

| night_crawler a răspuns:

HC Dunarea Braila....forza Braila happy....asta e la fete..si lka baieti...Steaua si HCM Constanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo, pepe! Sunt patrunsa de un patriotism local.

| icsulescu_9871 a răspuns:

Steaua Bucuresti. Nu prea le am cu fotbalul, dar sustin Steaua la multe alte sporturi: handbal, volei, baschet, rugby sau hochei.

| icsulescu_9871 a răspuns:

Si am uitat sa zic de fete: HC Dunarea Braila, ca doar sunt brailean!