| Element25 a întrebat:

Dau PARTY! laughing
Cine vine?
haideee sa ne adunam cat mai multi \dancing

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Vin si eu!

| Bujîe a răspuns:

Bunăciunea de la avatarul tău m-a convins.

| Trinitas a răspuns:

Party o sa dam cand o sa faca noua categorie "Religie" 666 de intrebari.

| CautNume a răspuns:

Ce tare e Trinitas rolling on the floor

| Xlove64 a răspuns:

Euuu vin
=)

| Budincăă a răspuns:

Eu vin si aduc si celelalte banane.O sa bananificam petrecereaa.\:d/

| Element25 explică:

@CiribiliGirl seara asta e party la mine acasa, sambata e la tine acasalaughing

@Xlove64 observ din poza de avatar ca iti place Skrillex...pai atunci...sa mearga muzica la boxe la maxim \m/

Punem dubstep, rock ce vreti voi!
[p.s. fara manele, populara si muzica din aia de 2 lei]

| Element25 explică:

@Banană adu cati mai multi prieteni de ai tai...te primim cu mare drag >:d< oricum ne plac bananelelaughing

@Bujîe...Te-a convins Cookiebreed, ha?smug

| anytimeanywhere a răspuns:

Euuu! Si Sambata e ziua mea sper ca veniti si atunci mai ales tu Măr big grin :X

| DenisseDrew a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuu b-)
bubstep rulesbatting eyelashes