| YuliaNNN a întrebat:

De acum incolo intri in Grecia numai daca esti un produs pe raft? Numai alea au coduri de bare rolling on the floor

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, acum dacă intri în Grecia ești și tu o aia. De pe raft. Valorezi cât scrie pe bonul de la casă, când te pune în coș.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te obliga cineva sa mergi in Grecia?
Pana acum nu aveai cod de bare pe pasaport?

| YuliaNNN explică (pentru suntserios):

O imbecilitate pusa la cale de gunoaiele din guvernul greciei in parteneriat cu gunoaiele din parlamentul Rromaniei

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru YuliaNNN):

Lool, clar. Ei au inventat si virusul sa te supere pe tine.

| aneliram a răspuns:

Pai la cat exportam noi,, no problem".

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Daca vrei sa treci, spui ca vrei aa dai pânza de păianjeni jos.