| Redbulă a întrebat:

De cand avem noi,, oameni" saliva in gura waiting?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cretaker,mufla,kazimir,sconcs =tipii destepti care au realizat cat de jalinica a devenit categoria asta si s-au bagat **** in ea pana la urma

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Bă,deci eu când intru pe T/A şi văd ce întrebări puneţi, mă întristez mai tare în loc să mă amuz.

| RockaruL a răspuns:

Decând v-am flecmat eu.

| HepiBăluns a răspuns:

De cand ai pus tu intrebarea asta spectaculoasa si amuzanta.

| ViseDestrămate a răspuns:

CataStylez,de fapt se fac intr-a 6a

| Redbulă explică:

Nu este cine stie ce intrebare dar nici nu stiam ca am saliva in gura waiting pana am scuipat singe waiting

| BoyOfHell a răspuns:

C-am din tot deauna datorita glandei salivare. Acestea se stimuleaza in momentul in care alimentul intra cu in gura si este atins de papilele gustative. sau cand tie pofta foarte tare de ceva creierul reproduce acel gust si se declanseaza glanda salivara aceste chesti se invatat in clasa a 7-a la sistemul digestiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vedem o prajitura in fata. Dar de ce "Ingeras"?