| Wladutz a întrebat:

De cate ori ati primit un şut in punctul sensibil? Ce injuratura ati strigat in gura mare? T/A guys

9 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Niciodată n-am primit un şut în punctul sensibil doar am dăruit şuturi în puncturi sensibile şi am strigat în gura mare " bagami-aş cobra-n cur'u tău ".

| Puţifer a răspuns:

N-am primit, deoarece eu n-am puncte sensibile
* îşi acoperă sânii *

| RockaruL a răspuns:

Am primit de multe ori...Si am strigat:Fuuutuuutiiiiii muortiiiiiiiii maaaaaaaaaatiiiiiiiiiii de buuooooouuuuuuuuu! Si dupa mi-am mai luat una...
*Ii curge o lacrima*
M-am sterilizat ca o seringa!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

2-3 cand eram mic...aia cu mortii era la moda :p

| Aleqa a răspuns:

Paithinking
Practic,niciodatabig grin
Doar am daruithappy
Pt ca nu'sss nebuna sa primesctongue
laughing)

| Imtheoneinvented0 a răspuns:

Crucea maaatiiiii de jigodieeee

| 0PopaPorno a răspuns:

N-am zis nicio injuratura doar asta am spus ''S-au dus moştenitorii''laughing

Răspuns utilizator avertizat
| OtvloveR a răspuns:

Ti'o tai si ti'o bag in c*r...