| VrRos05 a întrebat:

De ce vă atrag băieții de peste 1, 80 înălțime?
Vreți sa ajungi cu gura exact în punctul sensibil(ironic fiind)
Ce au băieții de 1, 75 / 1, 80?

22 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu au nimic, e doar o frustrare a ta

| RAY a răspuns:

Esti mic de înălțime și esti frustrat și esti și misogin,de ce prefera pe cei înalți? Pentru ca ofera protectie, fetele cauta protectie, înălțimeaa le face sa fie de încredere și mai capabili, cunosti bărbați mici de înălțime având vreun succes? Cei înalți sunt mai populari, mai bogați și arată bine

| VrRos05 explică (pentru RAY):

Nu mi se pare că arată bine cei înalți, arata ca o girafă.

| iulia0514 a răspuns (pentru VrRos05):

Dacă eu am 1, 70 cu tocuri am 1, 90 cum să-mi iau bărbat de 1, 50 sa trebuiască sa ma aplec când vreau să-l puprolling on the floor

| VrRos05 explică (pentru iulia0514):

Tocurile nu contează.

| anonim3247 a răspuns:

Bărbații înalți nu vor femei mici de înălțime

| anonim3247 a răspuns:

Femeile vor bărbați înalți dar să fie și ele înalte.

| anonim3247 a răspuns:

Fiecare vrea ce îi place

| anonim3247 a răspuns:

Caută una care să te vrea cum ești

| iulia0514 a răspuns:

Eu cred că ar trebui să vorbești cu un psiholog deja aberezi!

| RAY a răspuns (pentru iulia0514):

E in faza de negare

| iulia0514 a răspuns (pentru RAY):

Problema este că din păcate el nu realizează ca are o problema!
Pot înțelege ca e nerăbdător să-și înceapă viața sexuală dar el în loc să-și vadă și să-și accepte defectele el se leagă de defectele altora. De exemplu tu te accepți asa cum ești și ști ca ai anumite defecte ești conștient de ele dar el se crede perfect și aici e problema, cu toți avem defectele noastre și trebuie sa stim sa le acceptăm ca om perfect nu există

| VrRos05 explică (pentru iulia0514):

Defectele sunt că nu reusesc să duc o abordare în asa fel încât să se ajungă acolo la aventura mult dorită. Alte defecte nu mi-am găsit.

| iulia0514 a răspuns (pentru VrRos05):

Știu eu unul ești misoginwinking

| sammie a răspuns:

Nu toate suntem la fel!

| ILoveBlackCats a răspuns:

Nu ma atrag. Simplu.
Eventual maxim 1.75

| VrRos05 explică (pentru ILoveBlackCats):

E logic.

| ILoveBlackCats a răspuns (pentru VrRos05):

Adica?

| RAY a răspuns (pentru VrRos05):

Incepe prin a înțelege frustrările tale și a le accepta, cu toți suntem frustrați e normal

| IoanaCornea a răspuns (pentru VrRos05):

Facts

| exoticbutters a răspuns:

Depinde de inaltimea fetei. Adica daca de exemplu ea are 1.69 (ca mine) i-ar placea de unul macar cu 8-10 cm mai mare decat ea. Poate fata aia va purta si ea tocuri, ca e tanara, si nu vrea sa ala sa fie mai scund decat ea pe tocuri, intelegi? Nu mai fii asa suparat

| Burrlak a răspuns:

Am un baiat un metru si o cioaca. Ba baiatule sar femeile pe el zici ca e trambulina(la propriu). Mai si o FATA.