| B0dDy a întrebat:

Care este punctul sensibil al unei fete?
Funda big grinhappy

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Filmele lacrimogene.Inunda si vecinul de jos cand e Titanic pe Antena 1winking

| Elena1234456 a răspuns:

Punctul G de la sfarsitul cuvantului shoppinghee hee.

| AnonimA a răspuns:

Ai de mine fara nrrolling on the floor

| baru a răspuns:

Sall. Nu este numai unul, sa cum si la barbati sunt mai multe. Dar dupa cum pui intrebarea, cred ca este vorba de punctul G. Femeile au multe puncte sensibile. Pa

| foxi a răspuns:

Are mai multe... exploreaz-o!

Răspuns utilizator avertizat
| mario a răspuns:

Punctul G.

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Gatul, lobul urechii, sanii, sarutarile pe burtica astea fizice si morale ar fi nu stiu, ceva romantic oricum:p

| wolfer18 a răspuns:

Depinde.La unele poate sa fie sufletul.La altele, ficatul.

| CarmennnLove a răspuns:

De ce?!
vrei sa bati vreuna?rolling on the floor

| Deddu a răspuns:

smug curios mai estilaughing
depinde de la o fata la altahappy

| SlowLikeSnow a răspuns:

Daca in dai una in sani sau in vagin nu e bine de5lochee hee, sa ii stii un secret foarte nasol si sa-i zici ca-l stii (o sa se simta nasol) sa o jignesti din minciuni spuse de persoana care "mananca c*cat"...la mine cam astea sunt...papa

| angelinthenight a răspuns:

Vagynul si sanii dar mai exploreza si u!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Burta si orgoliul
paty