| Maxim_Simona_2000 a întrebat:

De ce a trecut gaina strada? happy Vreau raspunsuri amuzante!

Răspuns Câştigător
| AR1373 a răspuns:

Pentru ca al sau cocos nu mai venea acasa si amintindu-si ca i-a pus un cip de urmarire in gusa cand dormea ia luat masina tatalui ei bogat si si-a folosit GPS-ul de ultima generatie sa-l gaseasca, iar intr-un final a condus 237 de km pana a gasit un lan de porumb in care se oprise luminita rosie de pe ecran, astfel a parcat masina bengoasa pe partea dreapta a drumului, a coborat din masina cu stil in timp ce cara o mitraliera (pentru orice eventualitate) si a traversat strada cu mersul ei de model (desi inca se vedea ca e o corcitura dintre un cocos si o rata) pana cand si-a amintit ca a lasat tocanita pe foc si s-a intors acasa intr-un suflet si a uitat de cocos cand si-a vazut tocanita arsa.

The end

17 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Eşti atât de frumoasă. M-am îndrăgostit de tine. Cu toate că sunt fată...
*îi cad ochii*

| Pricked a răspuns:

S-a simţit speriată, ameninţată de tine şi a fugit pe unde a apucat.

Drăguţo.

| Mayar a răspuns:

Pentru ca nu a putut iesi din bucatarie.

E o veche zicala a unui irlandez din filmul "The Boodock Saints" : "Daca nu poti iesi din bucatarie, nu trece strada!"

rolling on the floor

| LordBolton a răspuns:

Ca sa o viziteze pe Babenco.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să întrebe proştii.

| Lαrisα a răspuns:

Ca sa ajunga pe partea cealalta. straight face

| SabinaQueen a răspuns:

Pentru ketchup.

| AtsukoKure a răspuns:

Ca sa se cace la toaleta publica happy

| AnimatedSignature a răspuns:

Pentru ca tu ti-ai pus numele real si ai aproape 14 ani.

| Snowal15lea a răspuns:

Ca să cumpere ouă.

| TheWalker11 a răspuns:

Pentru ca cocos probabil laughing

| PŞtefaniaP a răspuns:

Ca pe cealalta parte era un cocos si o vrut sa faca niho-niho cu el

| Allєє a răspuns:

Pentru că a vrut să fie mai aproape de tine şi de frumuseţea ta.
Dăăăăăăh.

| alinutza77 a răspuns:

Pentru ca automobile.winking

| Hinatique a răspuns:

Maine pisicuta face ham.:3

| Ev0ll a răspuns:

Mie îmi plac pufuleţii!