| Flaviu_Lapusan_1997 a întrebat:

De ce a trecut gaina strada? Vreau raspunsuri cat mai inspirate si variate.

Răspuns Câştigător
| sofstatics a răspuns:

Găina nu gândeşte. Nu a trecut strada cu un motiv, sau a trecut deoarece erau pe stradă boabe de porumb, grâu, sau ce mai mănâncă o găină, ori a speriato ceva.
Dacă e ceva mai în gluma:
-Că se plictisise pe acea parte, si dorea sa vadă ce descoperă pe cealaltă parte.
-Să cumpere S4.
Etc.

| Flaviu_Lapusan_1997 explică (pentru sofstatics):

Imi place de tine laughing ai o privire de ansamblu mai buna decat prietenii nostri de mai sus laughing s-ar putea sa primesti tu funda.

| sofstatics a răspuns (pentru Flaviu_Lapusan_1997):

O iau ca pe un compliment. laughing

| Flaviu_Lapusan_1997 explică (pentru sofstatics):

A fost un compliment frate happy sau sora happy

16 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Hmmmm...
Gaina a trecut strada pentru ca era prea prosta si nu stia ca, direct proportional cu al ei gol creier, un TIR o va calca si o va storci ca pe o lamaie.laughing

| Flaviu_Lapusan_1997 explică (pentru SimonaCristina):

Da cel mai inspirat pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil acea gaina vroia sa mearga la amant peste strada.Ori s-a saturat de calcatura sotului cocos si vrea o experienta noua cu autobuzul.Cam sadica gaina.laughing

| Carmen100 a răspuns:

Pentru ca fugea de capcaunul care vroia sa ii fure oala cu galbeni luata din padurea de curcubeu

| PopAdrian a răspuns:

De unde stii ca chiar a trecut-o?

| cupydo0n a răspuns:

De ce nu?

| MrsVamp a răspuns:

Cartof

| alessia_7452 a răspuns:

Sa se simta mandra ca asa o gaina mica a calcat o zebra

| o0Mihai0o a răspuns:

Pai, gandeste-te logic. De ce trece omul strada?
Vrea sa treaca de pe o parte pe alta.
Funda?happy

| Flaviu_Lapusan_1997 explică (pentru o0Mihai0o):

Ce raspunsuri retardate laughing) stiu ca a trecut-o si ii o gaina, deci nu pot sa gandesc de ce fac oamenii asta. am zis raspunsuri inspirate oameni buni...

| o0Mihai0o a răspuns (pentru Flaviu_Lapusan_1997):

Prietene. Acest site, este un site documentar, pui intrebari pentru a fi ajutat, si pui raspunsuri pentru a ajuta. Nu pui intrebari la " prosteala " doar ca sa ai mai multe puncte. Si poate " oamenii astia ", cum zici tu, pun intrebari ca sa ajute, nu sa fie batjocoriti!

| Flaviu_Lapusan_1997 explică (pentru o0Mihai0o):

Stiu amice ca punem intrebari ca sa ne documentam dar chiar voiam sa vad cum gandesc oamenii, copiii, in general utilizatorii TPU... si cum ar reactiona la o intrebare ca asta, deci tot un fel de documentare ii si asta... unele raspunsuri chiar mi-au placut si de aia am zis ca dau si am si dat funda. daca viata asta ar fi doar serioasa nu cred ca ar fi ok.
si chiar mi s-a parut interesant sa vad ce o sa raspundeti. chiar m-ati ajutat. Multumesc laughing

| DarkStyle a răspuns:

Poate a vrut sa ajunga la casa unui gay laughing