| Lace a întrebat:

De ce apasam mai puternic pe tastatura telecomenzii atunci cand bateriile sunt pe sfarsite?

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

Pur românesc.
Avem tendinţa de a da şi cu ea de birou, crezând că o să o repare.

15 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Nu ştiu!

Răspuns utilizator avertizat
| Rapture a răspuns:

Prea mult deranj ca sa cauti prin casa baterii noi sau si mai rau...sa te duci sa cumperi.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ca sa iasa butoanele.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Simtim nevoia sa ne bagam degetele undeva...

| MikiPiki a răspuns:

Dasta nu mergea telecomanda bine...ms

| MoonLight a răspuns:

Ca ne enervam si inloc sa ne bagam biiiip in ea de telecomanda ne bagam degetele

| NoChanceForUs a răspuns:

Sperăm să stoarcem vlaga din ea.Nu mai bine de mine că nu mă uit la tembelizor?

Răspuns utilizator avertizat
| Şopârlă a răspuns:

Puterea minti poate face sa leviteze metrourile http://www.google.ro/......tp?/imgres de ce sa nu putem reincarca bateria cu puterea mintii, prin deget desigur. Pentru ca romanii au talent! *biip-Mihai Petre a dat X*

| Ingerash a răspuns:

De aia

| AudImagini a răspuns:

Pentru ca deoarece fiindca ma'nerveaza

| Jоvαnα a răspuns:

Tipic omenesc.

| Andreea_5022 a răspuns:

Pentru ca nu mai au aceeasi putere ca la inceput...

Pentru ca nu ai chef sa le schimbi...

Pentru ca nu ai bani sa-ti iei altele noi...

Pentru ca a pierdut steaua si te'ai enervat [si apoi iti descarci nervii pe telecomanda] [eu tin cu steaua...la tine poate fi si dinamo., rapid., sau altele]

| Doddel a răspuns:

De nervi.