| MâţulMov a întrebat:

De ce?
Asta e singura mea intrebare de ceeee?
Si ghiciti pe profilul cui vroiam sa intru si ce sa fac.
http://i.imgur.com/tT3oy.png

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu deja i-am dat ignore, sa vezi ce bine ma simt acum.
Cred ca soarta e rea cu tine, ai mare ghinion, mai treci pe la biserica puisor, poate scapi de blestemul asta nenorocit (glumesc, ar trebui de dat foc persoanelor care se fac de ras, ca si "smartgirl" doar asa o sa scapam de tot :X )

10 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Pai pana maine poate te impusti.

| MâţulMov explică:

Si eu care ma gandeam ca n-o sa am niciodata fane straight face
Acum stiu cum e sad

| MâţulMov explică:

Eu cred ca se topeste, dar nu dupa tine, si cum dracu am uitat sa-ti dau ignore?

| GhostStar a răspuns:

Ofatadesteapta?

| eucumine010 a răspuns:

Profilul este al userului SmartGirlComeBackToTPU, ce vroiai sa faci nu stiu si nici nu ma intereseaza.

| Autumnfeelings a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Aia ii smart girl?

| TheDubstepMan a răspuns (pentru Autumnfeelings):

Din păcate zice că da sad

| Autumnfeelings a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Deci abia am scapat de obsedatele alea si acum ne vin inapoi pe cap?
~ce viata cruda.~

| Apache a răspuns (pentru Autumnfeelings):

Sa scapi de ele?
nu o sa scapi niciodata de le duda...sunt mult prea ratate ca sa isi faca rost de o viata!
da-le ignore, sau raporteaza-le ...atata tot!
Peste o saptamana isi face alt cont si tot asa...