nony
| nony a întrebat:

De ce barbatii prefera sa aiba un caine decat nevasta:

1. Cu cat intarzii mai mult, cu atat cainele se bucura mai tare cand te vede.
2. Cainii nu fac vreun caz din asta daca ii chemi cu alt nume de caine.
3. Cainilor le place cand lasi o gramada de lucruri pe podea.
4. Parintii cainelui nu te viziteaza vreodata.
5. Cainii accepta ca trebuie sa ridici glasul ca sa-ti argumentezi punctul de vedere.
6. Cainii te gasesc amuzant cand esti afumat…
7. Cainilor le place sa mearga la pescuit si la vanatoare.
8. Un caine n-o sa te scoale niciodata in miezul noptii ca sa te intrebe: "Daca eu mor, o sa-ti iei alt caine?"
9. Daca un caine are pui, tu poti sa pui anunt in ziar si sa-i dai la cineva.
10. Un caine o sa te lase sa-i pui zgarda cu vignete cu numele lui fara sa-ti zica "Perversule!"
11. Daca un caine miroase alt caine pe hainele tale, nu se supara. Gaseste chestia asta chiar interesantá si continua sa te imbratiseze.

D´aia!

11 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Dar dacă un câine miroase o pisică pe hainele tale, o să te fugărească şi într-un final, o să te muşte?

nony
| nony explică:

Pariu ca T/A o sa se cheme : ¨Toti suspendatii vor sa faca pe desteptii¨

| WhiteWolf7 a răspuns:

Vai ce amuzant, glume de "Goagal"...s-a dus dracu t/a...

Răspuns utilizator avertizat
| Aneurysm a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Nu chiar...

| Lightning1997 a răspuns:

Parca 3 si 10 sunt cele mai amuzante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa, DE CE?

| Felix2009 a răspuns:

Am ras de ma doare burta!

| Felix2009 a răspuns:

Sa-mi iau si eu un caine

| yosirestu a răspuns:

Dar au si o asemanare-amandoi te latra la cap

| marry97 a răspuns:

E supeeeer. Nu am mai putut de ras.