| pufy a întrebat:

De ce barbatii se uita la meci si femeile in oglinda?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Pentru ca barbatii daca se uita in oglinda nu vad nimic, nici minge, nici fotbaliatori, nici goluri iar femeia in ecranul tv nu se oglindeste ea ci o vede pe cea cu care ar vrea sa semene din telenovela si care e mai supla, mai curtata, mai draguta, imbracata mai bine etc.

15 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

Pentru ca femeilor nu le plac meciurile iar barbatilor sa se dichiseasca in fata oglinzii big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai in general asta le place femeilor sa se dichiseasca iar barbatilor sa urmareasca meciul happy

cristian
| cristian a răspuns:

Pentru ca femeile vor ca mereu ele sa fie centrul atentiei iar la barbati le mai ''fug'' ochii.

Bula
| Bula a răspuns:

Fiindca femeile au mingi la indemana, iar barbatii s-au plictisit de ele, se uita la altele!
E caz fericit daca se uita doar prin televizor! devil

| irynna a răspuns:

Fotbalul este pentru barbati cu toate ca sunt si femei carora le plac fotbalul, iar oglinda este a tuturorhappymai mult sau mai putin

| alexam a răspuns:

Barbatii se sperie daca se uita in oglinda, femeile nu inteleg nimic dintr-un meci ( just kidding ) tongue

| mariusres a răspuns:

De ce fetelor le place rosu, iar baietilor albastru? tu chiar crezi in stereotipurile astea?
dupa tine, probabil ca si blondele sunt proaste...happy

| Nastia a răspuns:

Barbatii s uita la cei care sunt mai puternici k ei si ii admira, ar vrea sa fie k ei iar femeia s uita-n oglinda pentru ca s cam place, vrea sa fie si mai si ca sa fie adorata d barbatul ei, .eu asta cred.

| loredanarotariu a răspuns:

Subscriu cristi21, stiu ca nu se pune, dar a zis prea bine.

| Chion a răspuns:

Nu vezi nici o diferenta intre barbat si femeie?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, e buna cartea, e chiar excelenta. Asta pentru cine are destula minte sa priceapa ca barbatii sunt fundamental diferiti de femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ar putea sa vada o femeie intr-un meci si ce ar putea sa vada un barbat intr-o oglinda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt k barbatilor le place triunful iar noua femeilor ne place sa aratam cat mai bine posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fotbalul e pentru barbati iar fotbalistii sunt pentru femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul il puteti afla dupa ce cititi carteawinking nu vreau sa vi-l dau eu tocmai pentru a va starni curiozitatea... spor la lectura(iulia)