| syd2 a întrebat:

De ce cand ma uit la ASTA imi vine sa ma dau cu capul de pereti
https://www.youtube.com/watch?v=iRrlhKVq2Fk

VOi ce faceti?

24 răspunsuri:
| syd2 explică (pentru T0T):

Ar trebui sa pun interzicere la doping big grin

| RainmakerX a răspuns:

smug Ti-e ciuda pe fetita aceea?

Eu ...bine,stau.

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

O invidiez cu invidie alba, nu am de ce sa-mi fie ciuda pe ea.

| Copac13 a răspuns:

Wtf?

| syd2 explică (pentru Copac13):

Si eu ma-ntreb si eu.

| Copac13 a răspuns (pentru syd2):

Mintiile sclipitoare gandesc la fel

| syd2 explică (pentru Copac13):

big grin Stiu, ar trebui sa incalecam unul pe altul laughing, da a fost o gluma

| Copac13 a răspuns (pentru syd2):

Stiu eu unu care vinde cai daca tot o dai cu incalecatul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o dor si pe ea degetele?

Stau pe scaun, tu ce faci?

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

De fapt degetele nu pot sa te doara te doare doar mana big grin eu cand am incercat sa cant piesa aia, m-a durut extrem de tare dar pe ea... nu inteleg. Acum am intrat pe TPU sa pun intrebarea asta si apoi ma duc sa cant iar big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Aa... Fericit ca ai inceput din nou sa canti la pian, nu? smug
Acum am inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu crying(((

Mananc big grin

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

CAnti la pian smug?

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Nu crying
Dar din septembrie ma apuc de chitara ( Sa invat )

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Bafta atunci smug

| doreal a răspuns:

Se numeste gelozie. Este un sentiment placut dar nu foarte.

EU face bine.
TU nu face bine.
TU lesinat din cauza peretelui.
Tu trebuie demolat perete.

| BlackArt333 a răspuns:

Mai bine te dai cu capu' de pereti pe melodia asta! Vei face un copil (eu) fericit! big grin

| AlessaLovesYou a răspuns:

Dar de ce?

Bine, ma pregateam sa ies la o plimbare cu niste prietene venite in vizita.

| syd2 explică (pentru AlessaLovesYou):

Sunt pianist si vreau si eu asa sa cant, nu spun ca nu as putea dar de ce ea la 8 ani, iar eu la 15. Plimbare placuta love struck

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru syd2):

Probabil e din familie buna, ca si Minion, si ea a fost invatata de mica cu vioara.
Mersi, inca nu plecam, decat peste 2 ore, insa fetele insista sa imi faca parul deci da, ma pregatesc de plimbare love struck laughing

| Agenta000 a răspuns:

Wow