| Eroare404 a întrebat:

De ce Carla's Dreams poarta mereu masca?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

"Nu, asta nu-i faţa mea. Eu în zilele obişnuite arăt altfel. Delia m-a văzut fără mască. Fără mască arăt foarte rău. De asta şi port mască că-s foarte urât. Nu arăt înfricoşător, ci greţos aşa. Sunt antonimul la 'simpatic'", a declarat amuzat Carla's Dreams.

suntserios
| suntserios a răspuns:

El zice ca vrea ca atentia sa fie asupra muzicii lui si nimic altceva. insa eu cred ca e o chestie desteapta de marketing

| Mayhem666 a răspuns:

Ca sa nu i se vada fata. Logic, nu?

| RainmakerX a răspuns:

Este o prostie faza cu "nu conteaza fata ci muzica".

Ce face el este total invers. Tipul si-a facut o imagine de scena imensa cu strategia aceea cu machiajul.

Este o strategie isteata tinand cont ca oamenii devin curiosi repede.
Asta il face diferit *in Romania*

Exista si alti "artisti" care isi acopera fetele pentru a atrage fanii...
Ex: Hollywood Undead & Deuce
https://www.youtube.com/watch?v=ocXjr9nPnvg

https://www.youtube.com/watch?v=-0kuosykX4g

| anonima0101 a răspuns:

Pentru că vrea.

| TURB0X a răspuns:

E urat.