| Dawniix a întrebat:

Cum arata fata lui carla's dreams?big grin

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Carla's dreams, este o trupa muzicala, nu o singura persoana.Acestia isi pastreaza intotdeauna anonimatul ascunzandu-si fetele prin diferite modalitati, la concerte poarta gluga si ochelari sau dupa cum bine ai vazut in clipul pohui, respectivul care aparea avea fata vopsita.Informatii luate de pe wikipedia http://ro.wikipedia.org/wiki/Carla%27s_Dreams

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel din poze este regizorul melodiilor și îl cheamă altcumva(stiu)și nu este nici Andrei Țaruș, au lucrat cu el. Apoi s-a spus ca regizorul este solistul dar nu este deoarece au cateva poze impreuna(postate pe facebook)
Ce pot spune am vazut toate intrerviurile cu amundoi.

| Yasemyn a răspuns:

Vocea trupei Carla’s Dreams îi aparține lui Andrei Ţăruş, fostul solist formației In Quadro.(conform emisiuni "Paparazzi")
Iar poze cu el gasesti aici:

http://www.google.ro/......tp?/search