| JetBlueJet a întrebat:

De ce s-o numi Carla's Dreams daca e baiat?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Ideea proiectului „Carla’s Dreams" provine de la numele unui personaj masculin din romanele lui John le Carre. Numele personajului, în original, este Karla.

În plus, cuvântul „Carla" este un acronim, a cărei semnificație e ştiută doar de trupă şi probabil că o vor face publică cândva.

http://www.kissfm.ro/......le-trupei-

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Poate ca ar fi vrut sa fie fetita thinking

Sau poate ca si-a gasit numele asta pe un site p**n smug

Cine stie? happy

| Kaℓi a răspuns:

Oh, funda pentru un raspuns serios la T/A? si eu voiam sa-l sterg happy
Danke!

| Idkidk a răspuns:

Eh, e un pitic pictat. Ce să-i ceri?

| syd2 a răspuns:

De aia ca e basarabean si numai basarabenii au nume shic, ca mine de exemplu, enfin, esti bravo! da tu, da da tu! esti chiar bravo

| JetBlueJet explică (pentru syd2):

Sa moara Franta daca eu am inteles ceva...

| Staind a răspuns:

Poate avea o prietena care voia sa aiba o trupa, dar a murit mancata de veverite turbate si balene zombie. Peste 10 ani tipu' a pus numele "Carla's dreams" ca tribut

| JetBlueJet explică (pentru Staind):

M-am cam lamurit big grin

| Staind a răspuns (pentru JetBlueJet):

Superb day dreaming