| CiocolataCuOreo a întrebat:

De ce Cenusareasa si-a pierdut pantofii?
Pentru ca a fost moarta de beata s-a impiedecat de ia cazut pantofii din picioare, si s-a dus singura acasa cu o sticla de Vodka si o sticla de bere. Si cand a ajuns acasa moarta de beata Cenusareasa a cazut pe usa casei de-a cazut jos. Si a adormit jos pe usa moarta de beata.
Deaia si-a pierdut aia pantofii!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o mincinoasa!

Nu s-a intamplat asa...

Nu a mai ajuns acasa in seara aia, au gasit'o POLIZEI in sant si au dus'o eihee hee ...saraca, nu a mai apucat sa vorbeasca cu Justin Bieber la bal crying

| AFR81 a răspuns (pentru anonim_4396):

V-as intreba pe amandoua: Hazul si gramatica pe unde le-ati lasat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AFR81):

Nu stiu...tu unde crezi?

6 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Saraca de... mine crying
Mi-ai distrus copilaria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ーーーーーーーーーーーーーーーーー。。。。。。。。。。。、、¼、、、、、「」「」「」「「~・~・~~…~・~~・)!¥¥¥¥¥¥へvg茶インchがkjはりすしても

| CiocolataCuOreo explică:

Ba nu mint! Fie cum spui tu sad

| CiocolataCuOreo explică:

Cuplacere.