| anonim_4396 a întrebat:

De ce cind cinta, cocosul, tine ochii inchisi?

Răspuns Câştigător
| clawss a răspuns:

Ca sa se laude ca stie cantecul pe dinafara!

17 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Sa nu se uite iubita lui gaina in ochii lui, altfel se intimideaza si isi pierde vocealaughing

| anad a răspuns:

Crede ca, daca el nu vede pe nimeni, nici pe el nu il vede politia sa il aresteze pentru.deranjarea linistii publice!

| AndutzaAndu a răspuns:

Ca sa nu vada cum se sparg geamurile cand canta cocosul rolling on the floorrolling on the floor

| juniper a răspuns:

Ca sa nu-i tina deschisi.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@sweetcandy ca sa nu ne sara ochii din orbite rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
am incercat o data sa stranut cu ochii deschisi laughing n-am reusit rolling on the floor rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Dar tu cand stranuti de ce tii ochii inchisi?laughing

| Pho3nix a răspuns:

Sincer nu stiu.
Dar m-am saturat sa-i tot aud cum canta.
Imi vine sa ma duc sa le cant si eu cu toporul.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sa observe reactiile gainilor si sa aleaga una pe care sa o calce? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Onetwthree a răspuns:

Pentru ca, cand canta, se uita in sus! Sus e Soarele si daca tine ochii deschisi...nu poate...pentru ca il deranjeaza Soarelelaughinglaughing

Nuj...habar n-am!laughing:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa nu se auda. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are pielea scurta cumva? Daca da mai departe spune tu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De placere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa nu ii iese din orbita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blestema.ca toata lumea f. e in pe... a. numai el in fund.si gaina se scutura dupa ce o calca cocosul.isi salta chiloteii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca să nu-şi vadă poziţia care o are în timp ce cîntă...

| alightinthedark a răspuns:

Canta din inima laughing