| anonim_4396 a întrebat:

Cucuriguuuuuuuu! De ce cand canta, cocosul, tine ochii inchisi?

Răspuns Câştigător
| pзαch a răspuns:

Eee, gata, acum stiu. Pentru ca stie versurile pe de rost! Ha ha, multumim de intrebare, mai invatam si noi ceva aici. P.S.: mai nou de spune de mama ta (raspunsul a fost modificat automat, dar iti dai seama ce vroiam sa spun...).

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce să nu?

greece12
| greece12 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care si femeile (cele mai multe) tin ochii inchisi cand sunt sarutate!
Se autosugestioneaza.

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Mdeaaaa? Intra la profilul meu si vezi daca fata aceea inchide ochii cand ma saruta tongue

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea nu-i inchide,"tu" DA!rolling on the floor))))))))

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Nu este adevarat, are niste apucaturi canibalnice si eram atent sa nu ma muste ca daca da de sange se apuca de supt nebuna laughing rolling on the floor eu fiind mititel de unde sangue?

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))))

| JustMusic a răspuns:

Incearca tu sa urli, trezind jumate de strada si sa chemi un harem cu ochi deschisi.

| Xtadelo a răspuns:

Sa intrebi tu.

| xBya a răspuns:

Ca se autotrezeste. El de fapt doarme cand canta si ii iese mai tare decat ar vrea.

| anonim_4396 explică (pentru xBya):

Nu, cineva a raspuns bine, stie versurile pe de rostwinking

| OskarRM a răspuns:

Se concentrează.

| anonim_4396 explică (pentru OskarRM):

Nici asa nu e bine, sunt aceleasi versuri de mii de ani

| OskarRM a răspuns (pentru anonim_4396):

Are creier de cocoş(tot de găină, doar că puţin mai mare) şi nu ştie versurile pe de rost aşa că le are scrise pe pleoape(în interior).

| aveam14ani a răspuns:

Uhmm... ca ii e somn laughing

| anonim_4396 explică (pentru aveam14ani):

Daca ai era somn canta nani nani puisor rolling on the floor rolling on the floor ce faza tare ar fi sa auzi cocosii seara cantand asa laughing

| aveam14ani a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor nani nani pusior. hai scularea! rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru aveam14ani):

auliuuuu... nu scularea breeeeee laughing desteptareaa! scularea se spune altcuiva tongue

| aveam14ani a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| floriasdfg a răspuns:

Că aşa vrea el.

| anonim_4396 explică (pentru floriasdfg):

Bravooooooooooo!

Răspuns utilizator avertizat
| pзαch a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care noi, cand stranutam, tinem ochii inchisi. Dar, mai pe scurt, de mere.

| anonim_4396 explică (pentru pзαch):

Ce vrajeala ai in tine, mai nou nu se mai spune de mere ci de Tudor Arghezi, dar nu este raspunsul corect, love you kiss

| anonim_4396 explică (pentru pзαch):

De mama? bineeeeeee, te prind eu si-ai sa vezi ce mama ati dau laughing

| pзαch a răspuns (pentru anonim_4396):

Iau asta ca pe un compliment, draga. Si da, de mama ta.

| anonim_4396 explică (pentru pзαch):

Sanchiu! kiss

| pзαch a răspuns (pentru anonim_4396):

Eee, gata, acum stiu. Pentru ca stie versurile pe de rost! Ha ha, multumim de intrebare, mai invatam si noi ceva aici. P.S.: mai nou de spune de mama ta (raspunsul a fost modificat automat, dar iti dai seama ce vroiam sa spun...).