| AirănMeidăn a întrebat:

De ce clatitele se numesc "clatite"? Cine le-a clatit?

Ha ha
ha
Radeti va rog

16 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Nien! Nimeni nu le-a clatit.

| LoveSleep a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))
Sper că ajunge.

| Doub a răspuns:

Doua clatite se plimbau prin desert. La un moment dat una se impiedica si ii cade gemul.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu nu râd la comanda.

| CinevaNou a răspuns:

Pentru ca altfel se numeau murdarethinking

| VibeTrix a răspuns:

Funda? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahahahaha, hai sa radem toti ba, hahaha, ma, sa stii ca era o poveste, cum ca in Franta, printesa Clatita a cerut un desert nou, si bucatarii nu stiau ce sa prepare, asa ca unul a venit cu ideea sa faca *virgula* clatite. Nu stia ce nume sa puna acelui desert, asa ca i-a zis "clatita" dupa numele printesei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, numele adevarat al gustarii se numeste Jegoasa. straight face Cineva a a incercat sa-i spele numele si a ramas Clatita.
Noi astia mai batrani stim de cand ieseam duminica la cate o Jegoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha
tunde-te!

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

hahaha
coincidenta face ca maine merg la tuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Hihi
*frizer, chel te rog*

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

babababa, nu indu frizerul in eroare
doar varfurile, va rog

Răspuns utilizator avertizat
| 73zn a răspuns:

Hahahaahahahahaha rolling on the floor rolling on the floor laughing
funda?