| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce va place sa mancati clatitele?
Si cine stie o reteta foarte buna pentru clatitebatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Cu inghetata :X yummy tongue

25 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu dulceata de visine, sau zarzare.

daniela
| daniela a răspuns:

Mie imi placa clatitele un pic mai groase, cu aluat dulce si le mananc cu smantana

| Brigitta a răspuns:

Mie imi place sa le mananc goale sau cu branzica si stafidehappy

| Bishop a răspuns:

Cu fineti si cu zahar, cu gem mi se par prea dulci. happy

| crystyna1992 a răspuns:

Clatitele le mananc cu dulceata sau gem, cand sunt calde.

| Klara a răspuns:

Cu gem di corcodusii laughing si cu miere. Eu mananc clatitele doar reci happy

| Crisu_8081 a răspuns:

Mie imi plac clatitele cu Nutella, insa, ultima oara cand am fost la Busteni am papat clatite cu sunca si cascaval. Un mic dejun copios!tongue Tai bucatele marunte sunca(muschi file) si razi cascaval, apoi bagi la microunde 1 min.Cascavalul se va topi.Combinatia mi se pare yummy =P ~~

| Jonsdottir a răspuns:

Cred ca ai o boala cu clatitele tale laughing eu le mananc fara gem laughing sau cu miere tonguedar cel mai mult imi plac alea fara gem laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Cele cu dulceata/gem de visine sunt. divine!

| alexandra_1780 a răspuns:

Prefer sa mananc clatite cu gem de cirese, capsuni, zmeura sau rodie

| adyth a răspuns:

Clatitele pentru mine is doar asa...de gust big grin mi se apleaca imediat de al ele laughing
dar imi plac clatitele cu gem de prune...si cu nuca prin ele .foarte bune big grin
sau cu finetti
de asemenea si cu dulceata de capsuni sau zmeura... dar, prea dulci :-&

| Delia a răspuns:

Categoric cu gem de macese.

| fzcsm a răspuns:

Mie cu zahar, cu gem de caise, cu branza si cu finnetti.

| Razvy197 a răspuns:

Clatitele le mananc cu gem de prune, caise dulceata de zmeurza, visine, cireste etc. o reteta foarte buna de clatite gasesti pe gustos.ro. pa pa

| bibydraguta a răspuns:

Mie imi plac sa le mananc cu finetti sau cu, crema de ciocolata ceva sunt preferatele mele, dar de pofta sa zicem merge si cu gem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cu gura!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sau cu gem de foame!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ador sa le mananc cu gem de zmeura[yamyyyy =p~]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Clătite cu brânză dulce și stafide, nuci, alune prăjite, miere, ciocolată, înghețată, gem, etc. ca desert și cele cu carne de pui.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu dulceata de capsuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai clatitele le manaci cu ce vrei tu... dar de obicei se mananca cu gem ...finneti ...simplu...cum doresti tu...bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu branza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu orice numai clatite sa fie laughing

| alindoolce a răspuns:

Clatite cu intuneric big grin PS:am glumit mie imi plac alea ci finetti

| verny a răspuns:

Clatite cu banana... fff delicioase!