| booh a întrebat:

De ce este interzis sexul oral in timp ce conducem?laughing
Pai avem 2 orgasmelaughing Unul dat de viteza si altul din partea partenerei/parteneruluilaughing

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Daca imi dai tu articolul unde este interzis sexul oral in timpul conduceri eu ma autodenunt.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| liongirl a răspuns:

Măi, legea stă cu tine în maşină?!laughing
Cine crezi că te ia la bani mărunţi când eşti în maşină? Numai dacă te strâmbi prea mult şi se vede...rolling on the floor
Bye!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trei orgasme.Ai uitat faptul ca n-ai sa mai vezi padurea din cauza copacilor.

| rey a răspuns:

Man tu realizezi ce vb?
daca o tipa ti-o suge cum te mai concentrezi tu la volan?
La ejaculare intri in sunt sau in oameni.
Si mi se pare naspa sexul oral cu toate ca is baiat, adica ok cu pr da, dar cand deja dai bani deja ai o problemă... Ca doar nu ti-o lua m. e prietena cand esti la volan...
Ai luat ceva inainte?confused