| georgescu40 a întrebat:

De ce le place unora sexul oral? adica sa faca partenerului/partenerei sex oral? sa t-i se faca inteleg e placut si excitant, dar sa faci tu partenerului aici nu sunt lamurit.

Răspuns Câştigător
| Loveis4free a răspuns:

Ca le place sa suga si nu au bani de acadele

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sunt multi cei care sunt incantati sa primeasca, dar au o problema in a darui.Totul depinde de predispozitia pe care o ai in a oferi si a primi placere, si asta tine de conceptiile fiecarei persoane in parte si de egoismul personal.Cand iubesti,cand stii ca persoana de langa tine este jumatatea ta perfecta,nu ai face orice sa-i oferi cea mai mare placere? Fara indoieli,fara targuieli si fara sa astepti vreo recompensa,te umpli de bucurie doar din reactia lui/ei. Ceea ce face orice om in pat este chestie de gust,fiecare face ce ii place, da si ofera placere, un lucru e important cu adevarat.Cand coboara din pat sa fie mai fericiti decat cand s-au urcat.Amandoi.

| unknow a răspuns:

Imi inveselesti ziua! rolling on the floor mamaaaa ce ma mai distrez!

( nu ca altii nu s-ar distra la intrebarile mee:d)

| Elisa a răspuns:

Asta se face numai daca vrei. Oricum in orice caz: fiecare face cum vrea. Acum nu poti obliga un om sa faca asa ceva.

| Phutui a răspuns:

I face ei/lui?

| Mihai19MaxX a răspuns:

Scuza-ti persoana fara scrupule si fara gandire logica.sexul oral este un mod de excitare foarte bun.atat la barbat cat si la femeie sexul oral starneste garantat orgasmul daca stii cum sa il faci.de ce sa il faci? pentru ca vrei sa iti faci partenerul sa se simta bine, pentru ca vrei ca el/ea sa simta placerea maxima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vrei sa spui ca esti magar si noi n-am stiut? nuuuuuuuuuu se pooooaaateeeeee, mai 40 care este, daca iti iubesti si respecti partenera/partenerul e normal asa ceva, adica tie nu-ti face limboaca in gura ca o elicie cind simti cealalta limba a luat-o razna?