| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile nu poarta mustata si barba?

12 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Cine zice că nu port? *își mângâie ciocul*

| Bastet a răspuns:

Da' cine a zis ca sunt femeie?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Poarta.Dar in intimitatelaughing

| PastilăBă a răspuns:

Pentru ca altfel nu s'ar mai numi femeihee hee

| uǝʞɔıp a răspuns:

Pentru ai reprosa barbatului sa se rada

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Fiindca se epileaza ma! ca altfel ne crestea si noua mustata laughing

| anyia a răspuns:

Pentru ca, daca ar iesi in oras cu sotii lor, lumea nu o sa mai stie cine e fata si cine e baiatul. Deci, pentru siguranta nationala...laughing

| Drums a răspuns:

Ai vrea tu sa nu poarte rolling on the floor
hai sa zic majoritatea
cunosc persoane cu mustata exagerat de mareeeeeangry

Bidinea rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

laughing

si, tie ti-ar placea o fata BARBOASA?smug

| Vulvatron a răspuns:

Idealul tau in viata, e femeia cu mustata laughing

| yellowalien a răspuns:

Sunt multe fete bune care au si parul mare
Si si mai multe fete care-l poarta pe picioare
Dar cele mai multe fete si-l pastreaza-ntre picioarelaughing

Mai, tu, omule care ai chiulit de la anatomie, doar in caz de-o dereglare hormonala, ceva, unei femei ii creste barba sau mustata. Acuma na, daca insistam si radem alea cateva firisoare aproape invizibile de "mustacioara" s-ar putea sa ne pomenim cu niste tepisori inestetici, de care o sa fugiti voi, barbatii, ca dracu' de tamaie laughing
Totusi de ce intrebi asa ceva? Sa fie din cauza ca idealul tau in viata e femeia cu mustata?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cunosc 2 femei care authinking