| AvonWbusiness a întrebat:

De ce nu au femeile mustata?

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Au doar ca se epileaza.Intr'adevar mai sunt unele care nu au deloc, pentru ca asa e felul lor de a fi (nu doar pe fata ci cam pe tot corpul). Sper ca te'am ajutathappy.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Din cauza lipsei testosteronului!

NOname
| NOname a răspuns:

Cine te-a mintit in halul asta?
Unele o au. Altfel cosmeticienele au fi fost mult mai sarace. oh go on

Stefan
| Stefan a răspuns:

În mod normal femeile nu au mustata pentru ca asa au fost creiate de Dumnezeu pe pamant. Desi din cate stiu eu sunt destule femei care au mustata si se epileaza si nu indrasnesc sa spuna acest lucru. Dar pentru mine acest lucru e mai putin important.

| cristianorudi7 a răspuns:

Ca sa se mire barbatii

| Gizăz a răspuns:

Pentru că au un anumit hormom numit estrogen. Opusul este testosteronul.

| adriangabor92 a răspuns:

Pentru ca sunt femei

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Cine a spus ca nu au?
Fosta mea diriga avea dita mai mustata rolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat
| theosavus a răspuns:

Pentru ca nu au hormoni masculini, dar sunt unele boli care din cauza unori mutatii apare si la femei acest hormon dar sunt pastile speciale pentru distrugerea acestora