| adi a întrebat:

De ce fetelor le place sa faca poze, cat mai dezbracate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cele care nu se remarca in nimic altceva, regurg la metoda asta.

34 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Pai.ca sa te uiti tu la eleeeee laughing
Auzi, da` tu dc le privesti waiting?hee hee

| elena a răspuns:

Asta acum ca sunt foarte tinere, as vrea sa aiba aceeasi dorinta si la 50 de ani, ha, ha, si ce ma bucur ca vor ajunge cu siguranta si vor trai din amintiri... pusca si cureaua lata/ce sexi eram odata...

lolita
| lolita a răspuns:

Ca sa provoace barbatii, si de multe ori din pacate pozele de minore au fost puse in internet. Si scopul a fost altul decat cel initial.

| lia a răspuns:

Pentru ca au ce arata! Sac, iti este ciuda laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Ps. daca iti este ciuda, fa si tu poze cat mai dezbracat laughing

daniela
| daniela a răspuns:

De ce se uita baieti la pozele fetelor cat mai dezbracate?

| Ben. a răspuns:

Pai unde ar mai fi farmecul, daca s-ar piti in toale?

Shin
| Shin a răspuns:

Pentru ca barbatilor le plac astfel de poze. (cerere si oferta laughing ) Desi exista niste exceptii foarte subtilewinking
Numai bine, S h i n.

mira
| mira a răspuns:

Pentru a-si pune in evidenta intregul farmec. Mira

| JustMeFlory a răspuns:

Pt ca asa "este moda"domne! cu cat mai debracate cu atat vor agata si ele un cocalar cu banilaughing...si dupa se plang ca s-a luat nu stiu ce boschetar sau le'a violat(doamne fereste)cine stie cinelaughing

| afrodita17 a răspuns:

Ptr ca isi imagineaza ca asa vor impresiona pe cineva cu ''seximea'' lor.si pentru ca ideea originala pentru poza in sine a disparut de mult.

| machupicchu a răspuns:

Influenta proasta din partea societatii in ansamblu. Din "naivitate" care de f.multe ori se poate chema "prostie". Din lipsa de educatie sanatoasa. Din teribilism. Din cauza celor 7 ani de acasa. Din f. multe motive... Si, mai clar : imaturitate...cu false impresii, aspiratii, etc...

| Ys a răspuns:

Fetele care is fac poze dezbrakate are ce arta... dar tie daca nu iti place nu te uita...si am si eu o intrebare tot legat de acest subiect pentru voi baieti voi de ce va faceti poze aratanduva muschi sau chesti dinasatea? asa si noi fetele daca voi cu mushi sau dezbrakatzi si noi tot la fel...

| Moneyandfame a răspuns:

Pentru ca numai asa se gasesc baieti dornici de distractie care pe deasupra au si portofelul gros.

| guess_who a răspuns:

Ca sa le puna pe hi5 si sa stranga cat mai multi vizitatori si commenturi.Nu-i nimic rau in asta, ca ele se fac de ras.

Răspuns utilizator avertizat
| arn64 a răspuns:

De ce? Pai ca sa impesioneze barbatii.

| D-Anna a răspuns:

Bahwaiting nu la toate mie nu-mi place de fellaughingoh go on in cele mai multe cazuri cred ca-s mai frumoase, primesc mai multe commuri pa hi5oh go on si probabil daca-n cap nu au nimic macar altundevathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca alte atuuri lipsa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca vor sa le vedem noi. Stiu ca ne place. Dar vorba Elenei. Ce ar fi sa vezi o baba de 70 de ani ca-si etaleaza clatitele rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca barbatii sa le vada si sa faca sex cu ele desi eu asa as face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer. ele cred ca sunt mai sexy`. daca sunt dezracatewinking parerea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K sa atraga baieti la sexxx k doar asta le place fetelor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a atrage baietiiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca asa pot cuceri mai multi barbati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca unele is niste curve si fac sasta pe bani... daaaaaaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebara prosteasc cati ani are baiatu care a pus intrebarea asta?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru.ca baieti sunt pasionati si chiar si fele fac tot asa sa faca sex, bani, amor etc. sa mai bagati ca sunt frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentruca sunt mindre de ele