| alecoruso a întrebat:

Le place fetelor sa faca sex?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

E sportul meu preferatlove struck

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Doamne fereste. E pacatlaughing

| tarziu a răspuns:

Mai intai le place sa faca dragoste, dupa un timp se multumesc doar cu sex

| vivi_5803 a răspuns:

Depinde de baiat daca stie sa le faca sa simta placere si nu durere!

| bianca_1157 a răspuns:

Da! Cel putin imi place (cu persoana iubita, si nu exagerat, ca ninfomanii) laughing, nu cred ca va exista o persoana care o sa posteze aici raspunsul NU happy

| c76650531 a răspuns:

Minici calule ovashappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da crede-ma ca unora le place acest senitment. FETELE pentru a face sex trebuie sa le iei usor cu vb dulce pana la 1 moment cand doresc si ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...deloc.

| denisaadela a răspuns:

Da... dar le este frica sa o faca cu oricine ...nu pot avea increedere in toti mai degraba ar fi cu u baiat. lar cunoste f bine si apoi ar incerca sa faca sex! happy