| LolNope a întrebat:

De ce imi tot pica netul?(nu, nu am gresit categoria)

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E sinucigas.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Depinde la ce etaj stai, poate nu are presiune destula sa urce pana la tine. O fii infundat cablul cu rugina!

| SaintJimmy a răspuns:

E beat mort.

| Mişaaa a răspuns:

Pentru că ai deschis cutia pandorei.

| lipitoOarea a răspuns:

Pai...idea pentru ca ai deschis cutia Pandorei!

| ReallySomebody a răspuns:

Pai numai el stie, si e secret :-ss, poate fiindca ai deschis cutia pandorei? oosmug si ce ai vazut acolo?

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Pai daca ii tot dai drumul. waiting

| Shiva a răspuns:

Hai recunoaste ca ai luat virusi dupa site`urile deocheate si nu stii ce sa spui la cauza, la deranjamente

| DreamHouseit a răspuns:

Ati tot pica netul din cauza retelei slabe daca vrei sati mearga (brigi ) consultate cu un reprezentant al firmei ( de internet cu care ai contractul) funda

| bluky a răspuns:

Pai,nu stiu, din cauza gravitatiei?