| Pawesome a întrebat:

Tu ce faci cand pica netul?

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Fac wrestling cu modemu' laughing

17 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Tu ce faci cand pica netul?

Ce faci dacă îți fură calul?
Nu mai mergi călare, ci cu picioarele tale, că nu mai ai cal.

Tu ce faci cand pica netul?== lucrezi cu calculatorul fără net, ca ți-a picat netul.

| AndreiGabi a răspuns:

Incerc sa il repar laughing.Nu mereu, uneori ma culc sau gasesc ceva de lucru.

| ZuzaTA a răspuns:

Hey:Xlaughing Pai incerc sa rezolv problema... si daca chiar nu merge deloc, fac altceva. cum ar fi: ma uit la tv, sau vb ore la telefon, desenez:d dansez prin casa... laughing)) imi gasesc de lucrubig grin

| andreeadragutza22 a răspuns:

Poy eu fac nervilaughing uneori daca is intr-o convorbire laughing si mi se ia enthul trantesc mai am pic si plesnesc de enrvi si cand sunt mai calma stau si gasesc alta ocupatielaughing

| MG4Life a răspuns:

Incerc sa ma calmez, sau ma apuc sa scriu temelelaughing

| Seiran a răspuns:

ăă. Pun modemul? º_º

| Pawesome explică (pentru Seiran):

Ca mine! si eu fac la fel

| andreeafrumoasa a răspuns:

Pai desenez pe paint, am talent!

| price a răspuns:

Ma enervez si pana nu merge nu ma las...imi micsorez banda si tot reusesclaughing)

| iGăust a răspuns:

Il ridic.

| Stef29 a răspuns:

Lovesc pk-ul pana ma calmez si dupa joc o fifa.

| mihnea173 a răspuns:

Fac asa O_o si dupa aia asa )_( dupa care O, 0 si tot asa pana la X_x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy...laughing)) eu nu cred ca as putea spune cum faclaughing) injur si dau suturi in pclaughing)) daca aveam treba si eram intr-o convorbire cu cineva. daca nu spun ce naiba are si caut dc mi-ar fi cazut netullaughing
in concluzie toti tresarim ca nebunii si luom orazna prin diferite metode(injuraturi, sututi/pumni in pclaughing ) sau calmthinking rar mai vezi pe cineva sa fie calm cand pica netul...laughing
pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înjur până işi revine! angry

| VlaDtz99 a răspuns:

Iau toti mortii la bairam al modemului si al vremii... dupa care zboara puiule zboara cu modemu

| Twee a răspuns:

Injur!laughing