| anonim_4396 a întrebat:

De ce la Vocea Romaniei nu se canta manele? De ce? Manelele nu e muzica?

Apropo, salut! happy

39 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De aia nu mă uit eu la vocea româniei sad

| Doub a răspuns:

Heeeeiii.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Dooooooooooooooooooooooooouby Doop Boop! laughing Ce mai faci?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, azi am revenit si eu.big grin
Tu ce faci?

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

La fel doar ca... Sweety spune niste lucruri cam dubioase.Ce s-o fi intamplat in lipsa mea?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea stiu.thinking
Nu esti singurul care a lipsit.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Tu esti Elodia. rolling on the floor
Suck a spus-o.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehh, are amnezie. Nu stie ce zice.big grin

| MskDesign a răspuns:

Ar fi culmea ca niste semianalfabeti sa fie Vocea Romaniei!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Salut, Freakuleț! Sa stii ca Daisuki te-a înșelat cu altul' cat ai lipsit big grin

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Cine-i individul?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Suck. I-a declarat dragostea (el i-a declarat ei). După ea a zis ca nu te lăsa pe tine pentru altu' big grin

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ai cam multe de zis...Ce tot spune minerul?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

MinerX te urăște. Ii e frica se clowni. Crede ca cel din poza ta e un cown, deci te urăște si pe tine din cauza pozei.
Am uitat ceva? thinking

| Geanin a răspuns:

S-a terminat jemekeria!

| anonim_4396 explică (pentru Geanin):

Te referi la Vocea R...(mi-e lene sa continui; si totusi am scris asta laughing )

| Geanin a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ce credeai?

| anonim_4396 explică (pentru Geanin):

Eu iau in considerare toate posibilitatile.
Apropo, I love imaginea ta de la avatar love struck

| Geanin a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce avatar? Ti se pare ca am pilea albastra?

| TiberiuFasole a răspuns:

Pai, da a cantat unul "Acasa" nu a cantat nici fooarte frumos dar nici urat, a cantat acceptabil, toti voiai sa ii dea DA, dar a cantat niste manele si i-au dat toti nu.
Si INSFARSIT! Pot sa te omor.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Aoleo! Da de ce sa ma omori? Ce vina am eu ca ma scuipa sticla in gura? sad

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa iti spuna Sweety, stie ea de ce.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Hei, minerule, usor!
Cel din imaginea mea de profil este un palarier.Nu un clown.E o diferenta. happy

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa zic toti.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

laughing Poate dar eu sunt prietenul tau. Credeam ca prietenii au incredere unii in altii. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa vine Taraful si peste noi? O.o

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce nu? Toata lumea merita sa aiba valoare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da...dar transmit un mesaj cam urat (unele) si in videoclip apar numai... aham, si repeta la cuvinte de-ti vine sa te dai cu capul de pereti. Sa nu-mi spui ca-ti plac manelele. I don't want to see

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Manelele ie viata mea.
Glumesc laughing nu-mi plac

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma pregateam sa scot drujba. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca exista o categorie unde numai rockeristi erau si postai acolo intrebarea, cred ca primeai 10 raspunsuri negative pe secunda laughing stai linistit ca iti explicau ei de ce happy

Răspuns utilizator avertizat
| Carla01 a răspuns:

Manelele nu sunt muzică laughing), e o mare prostie, niste tigani, n-aş asculta manele nici dacă mi-ai da 10000$.Şi normal că nu se cântă manele la vocea României, pentru că totuşi e vocea Romîniei, nu vocea ţiganilorrolling on the floor))(nu că aş avea ceva cu ţiganii, dar nu suport manelele ) laughing

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente