| bernaaaaa a întrebat:

Vreau şi eu cat mai multe melodii in ROMANA, care sa le pot canta in caz ca ma duc la inscrierile pentru. Romanii Au Talent sau Vocea Romaniei. Şi nu prea ştiu ce sa aleg... Şi nu vreau manele ve rog din suflet sunt anti! laughing Vreau ceva gen Dya-Stai.Sa nu fie foarte suuuuusss tonul ca ma fac praf laughing Deci? helppppp please :* Pupici! Apropo... Funda+Vot pentru cele mai multe şi frumoase!

1 răspuns:
| teiube a răspuns:

andreea banica -indragostiti,andra-ramai cu mine,un ocean de ai fi,laurentiu duta-vagabond,madalina manole -suflet gol,ei si ce daca oameni vorbesc,tu nu ai avut curaj,andreea antoanesc-mi-ai luat inima,ridica mainile celia-povestea mea,soapte, natalia barbu-ingerul meu, bemby-2 ochi caprui, imi cant iubirea.lavinia-sarut de plecare,astazi plang din nou,ada-prietenie fumata,alina puscasu-jungla,adela popescu-lacrimi de iubere, delia-parfum de fericire andreea balan -prinde-ma aprindema, cream -cantecul inimi,ceila-trag aier in piept Cristina rus-prea tarziu elena ghiorghe-te ador pana la stele,giulia-te-am ales,hevan-o parte din rai,pentru totdeauna,hai du-ma pe o stea,diana-mi-ai frant inima anda adam-ochi mei,ajutor,dragostea doare, selecta, nu sunt cuminte, laura-o viata noua adriana rus- noi 2, racla-doi in 1 N&d-nu vreau sa te pierd,blondi-numele tau cristina rus -vita mea,nicola-iti multumesc,dincolo de noapte e zi, milioane, doar noi 2, taxi- cele 2 cuvinte stele care cad,dragostea ca o pereche de pantofi,prea sus,horia brenciu-fac ce imi spune inima, ultimul dans, vita de vie -praf de stele, laura stoica-mai frumoasa cam astea stiu eu ca sunt frumoase bine sunt mai multe dar asta ar insemna sa stau aici 40 de ani si tot nu le-as putea scrie pe toate intr pe youtube si vezi ca mai sant acolo mult succes