| Summer5505 a întrebat:

De ce majoritatea utilizatorilor suspendati au patit asta pentru limbaj vulgar?
Asa rau se vorbeste pe aici?!

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Wow,ce ai sarit pe @Siret.
Te simti atacata?
Nici eu nu o inghit pe Miley...

| Șâret a răspuns:

Ah, nu, noi suntem cuminți.
Numai că mai vin din când în când fraiere cu poză cu hannah montana sau altele (nu dau nume) la avatar și...n-avem ce face.

| Șâret a răspuns:

1.Dacă insiști, da la tine m-am referit. happy
2.Citește încă o dată și gândește (știu că cer prea mult, dar poate cu un efort suprem...):eu am vrut să spun că mai vin unele ca tine și trebuie înjurate, ce să faci.
3.Sunt fată. happy
@Giuly2:Gusturile nu se discută, pe mine mă excită baba.

| AikkoxD a răspuns:

@Summer - se vede ca te simti rolling on the floor @Siret nici macar nu a zis de tinerolling on the floor

| Summer5505 explică:

@ȘiretLovesJonBonJovi
daca tot bati apropoul macar da si exemple! spune-mi! unde am vorbit eu urat? Hai! incepe sa cauti pe la raspunsurile si intrebarile mele sa vad daca gasesti ceva!
Ca tot te dai destepta pe aici, babo!

| Summer5505 explică:

@Aikko10
e mai usor decat pare sa sesizezi un 'apropo'
@Comeandtellmesomething
nu am sarit pe el!
doar ca el a presupus ca eu as fi printre cei care sunt suspendati pentru limbaj vulgar, iar eu l-am contrazis

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Deoarece își descarca nervii pe utilizatorii de rahat ca tine. PUI ÎNTREBĂRI UNDE NU TREBUIE:@

| Karizma a răspuns:

Se vb rau aiurea,dar nu cei de la tp ii suspenda la prima greseala,tu trebuie sa ii raportezi (ai un buton in deptul rasp )si trebuie sa ai un motiv continut obscent, caracter irelevant sau spam, si daca una din variante se gaseste in rasp trebuie raportata.Si nu numai pentru limbaj vulgar ci pentru ca si-au batut joc de cineva cum a facut SiretLovesJonBonJovi(ps.sa stii ca mai bine cu miley decat cu o baba de 200 de ani)
Sper ca ti am fost de folos.Sa ai o zi frumoasa.

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Eu vreau sa zic ce aveti cu ei?
Daca voua vi se par idioti lasatii in pace.
Vreti doar sa va bagati in seama, dar va faceti rau singuri, credeti ca lor le pasa ce ziceti despre ei, in plus va pot suspenda.
Parca moare cineva daca nu le ziceti asta!