| AliceInMordor a întrebat:

De ce nimeni nu stie daca sunt fata sau baiat? E greu de ghicit? {trivia/amuzante}

20 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Pentru ca esti femeia-barbatsmug

{ Trivia/amuzante}

| Bastet a răspuns:

Nu esti fata... te-au mintit.esti de fapt un hibrid intre un asasin super dotat si un om fericit.

din nefericire, a doua gena este activa...inca

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Păi poate nu ghiceşte nimeni dacă eşti fată sau băiat, pentru că poate nu eşti fată sau băiat!

| NoChanceForUs a răspuns:

@finnetty : Sa inteleg ca tu nu esti heterosexuala? Daca sunt asa nasoli baietii inseamna ca nici nu ai putea sa te uiti la ei, deci te-ai uita spre fete.E logic, zic eu.(eu asa as face)

| sceptic a răspuns:

Anime = esti fata puppy dog eyes

| Reew a răspuns:

Esti baiat fara dar si poate laughing! PS {trivia/amuzante} tongue.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Esti clar fata [ se vede dp raspunsurile tale tongue ]

| AliceInMordor explică:

Dap,, sunt fata.si acum toti o. O.

| TwixulDrept a răspuns:

Pentru ca esti extraterestruu

| FantomaTurcoaz a răspuns:

Esti fata.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu una zic ca esti fata.dar poate u hesti numai zambet.stiu ca de obicei fetele st numai zambethee heefundita?

| Caricatură a răspuns:

Nu te supara dar...SEC

| Contrast a răspuns:

Nu cred..., esti fata?
Nu de alta dar baietii nu sunt toata ziua "numai zambet"!

| Prankster6 a răspuns:

Fata :d?

| a răspuns:

Ești fată.

| OrochiFan a răspuns:

Esti fata clar, un baiat nu are asa bune gusturi la nume si imagini happy

| SelenaGomezPup a răspuns:

Fata LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hermafrodit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigură că ești fată!