| Bogdanakale0 a întrebat:

De ce nu imi apare chestia aia de la sunet din dreapta( mixerul din colt langa ceas? ) pentru ca am nevoie ca ce zic eu sa se auda in boxe. Ce as putea sa fac sa apara?

Răspuns Câştigător
| MiHaI a răspuns:

Se poate si altfel dai click dreapta pe my computer>proprietis>hardware>device manager>osund, video and game controles acum vezi si uh ce placa audio ai o cauti acolo si dai click dreapta si update driver si astepti pana termina si sa instala driverul

8 răspunsuri:
| MiHaI a răspuns:

Instaleaza driverul de sunet

| MiHaI a răspuns:

Http://dscanner.pcdriversheadqu.revenuewire.net/driver-detect/download ia fratica prog asta iti cauta driverele si le updateaza si apoi gata problema uite si key DS-G06F8-3F0C3-74D32-06C90-60601-000G0

| MiHaI a răspuns:

Cauta dracul pe net codu ca de aia ai

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanakale0 explică:

Ma dar nu pot ca nu am Cd-ul alt fel nu se poate?

| Bogdanakale0 explică:

Ma nu am CD-ul de la driver + nu merge cum ai zis tu mihay ca nu stiu ce placa am... nu pot sa deconectez boxa si sa leg microfonu la ea? chiar daca am headband.

| Bogdanakale0 explică:

Ma nu imi merge codul key si nu merge sa activez...

| Bogdanakale0 explică:

Nu gata am gasit asa cum ai zis tu myhay pe net... mersi mult