| paulasirbu a întrebat:

as fi recunascatoare daca m-ar putea ajuta cineva cu un raspuns. imi apare in dreapta ectranului o patratica langa ceas unde scrie "cannot acces realtime service "; plus inca una alaturi " update are ready for your computer" am apasat aci sa il instalez l-a instalat; dar tot nu dispare chestia asta. ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Daca ai windows 7 si iti apare langa ceas sus este vorba despre prognoza meteo pe care nu o poate accesa. Se poate indeparta de la x-ul de langa ea.

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Probabil ai setat niste chestii de administrator. Incearca in control panel.

| paulasirbu explică:

Nu stiu exact ce am facut la calculator, dar nu pot deschide toate programele imi spune ca windows a blocat accesu la ele,ca eu nu am dreptu sa le deschid, ceva de user a blocat, dar eu sunt user.

| paulasirbu explică:

Dar nu stiu exact unde sa umblu la contol panel si ce sa setez acolo.