| doreal a întrebat:

De ce nu poate sa fie noaptea zi si ziua noapte?

13 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Ba este, numai dragostea face asemenea minuni, ca si la sesiuni, dragostea de carte :-P whistling

| AvalohAlyn a răspuns:

Fiindca ziua-i zi si noaptea-i noaptelaughing)
Dar poti sa fii o bufnita, un hamster sau o pisicahappy Pentru ele, ziua-i noapte si noaptea-i zibig grin

| Pricked a răspuns:

Dar de ce nu poate sa fie noapte tot timpul? Pentru totdeauna. Sau macar pana la sfarsitul vietii mele.

| KamaSutra a răspuns:

Fiindca nimic nu e drept sad

| ksuper31 a răspuns:

Poate este deja asa. Pentru cei din trecut!

| Resurrection a răspuns:

Pai de ce sa fie?!

| doreal explică (pentru Resurrection):

Hai, hai, mai raspunde! Ca te ajunge ala din urma. Aveti un raspuns diferenta laughing.

| Resurrection a răspuns (pentru doreal):

Raspund raspund dar aici o fac pentru amuzament nu se pun raspunsurilelaughing

| doreal explică (pentru Resurrection):

Meh. Asa de nedrepti sunt adminii astia...

| Resurrection a răspuns (pentru doreal):

Nici chiar, mi se pare corectlaughing

| Celcareajuta a răspuns:

Stai sa ajungi in sesisuni... ziua o sa fie zi, noaptea o sa fie zi...nu o sa mai stii ce e aia noapte.

| doreal explică (pentru Celcareajuta):

laughing, merci de incurajare

| Shirooo a răspuns:

Doar e evident
Pentruca cartofi si ceapa cu paine c: