| stigmata6 a întrebat:

De ce nu pot sa imi cumpar porc pe barn buddy, desi am bani?

Răspuns Câştigător
| Bii26 a răspuns:

Nu ai ajuns la nivelul care trebuie. Poti sa cumperi porc numai de la level 48 in sustongue
Funda?

5 răspunsuri:
| camelia_1170 a răspuns:

Poate ca e porc din acela care nu poti sa-l cumperi cu coins, ci doar cu credit si poate ca nu ai suficient credit.

| IchHabeKeineName a răspuns:

Cand vei ajunge la level 48 poti sa cumperi porculbig grintongue

| Skittles19 a răspuns:

Eu cred ca nu poti pentru ca nu ai suficient lvl. E necesar sa ai level 22 pentru a il putea cumpara pe cel cu pete. Celalalt e cel cu credits. Daca vrei sa il cumperi pe acela, ai nevoie de suficienti credits, mai precis 7. 520.

| stigmata6 explică:

E porc din acela pe care pot sa-l cumpar cu coins

| stigmata6 explică:

Am lvl 30