| ÐєиÐєи a întrebat:

Heyy! ce trebuie sa fac la porc pe barn buddy? adica ce imi da daca cumpar porc? [funda] :X

Răspuns Câştigător
| Bianca_6973 a răspuns:

Dai cu manusa pe el din 6 in 6 ore si vei primi experienta. Funda? happy

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna atunci cand dai click pe magazin si dai la animale si click peporc iti va aparea ce trebuie sa ii faci si ce castigi.Numai bine.

| Lυα a răspuns:

Iti da bani ca` cureti porcu` smug.

laughing

| Miiiiiru a răspuns:

Trebuie sa dai din 6 in 6 ore click pe el si ala il speli, si primesti experienta. funda!:-x

| ubiticatha33 a răspuns:

Pai trebuie sa dai cu manusa pe el si il vei spala.si vei primi monede si vei acumula experienta. funda? pls:*