| 0marry0 a întrebat:

De ce nu primesc utilizatorii "amuzant", atunci cand sunt?
Citesc raspunsuri de juma' de ora si nu ma pot opri din ras... Toate au primit "inteligent", "folositor" sau "stupid", desi erau evident glume.
Mentionez ca erau scrise corect, erau sarcastice sau haioase, nu chestii fara cap, coada si cratima
Ok, ma amuz usor, dar totusi big grin...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

De ciuda...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Life`s not fair!
Cum puteti sa nu dati amuzant dudelor?
*fuge la baie sa se taie cu drujba*
*sadic mode off*
Despre ce vorbeam?
Aaa.ce mai faci @0marry0?

| Bastet a răspuns:

Ok tipa, da' tu de ce nu le votezi?

Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns:

Pentru că se face confuzie între amuzant și inteligent.Imaginația sau sarcasmul nu sunt inteligența în sine,doar o ușoară aparență, dar ce să-i faci, copiii de 12 ani nu pot face încă diferența.

| LastChance a răspuns:

Se oftica astia pe mine ca dau eu cele mai smechere raspunsuri...oh go on

| 3rdWW a răspuns:

*se apuca sa isi dea singura amuzant la toate raspunsurile*

| Työlki a răspuns:

Inima este o camera incapatoare a sufletului, ea este influentata de sentimente.

Gata compunerea la romana!

| Crisis a răspuns:

Ia ziceti, ba, de ce nu-mi dati amuzant? straight face Va credeti smardoi? Vreti sa ne p*zdim?

| Banană_1656 a răspuns:

Mai bine atât decât nimic, nu crezi?

| ThePwner a răspuns:

De mere!(daca sti la ce ma refer)

| missbee a răspuns:

Simplu. Unora dacă le zici că mama lor este virgină, s-ar putea ori să te creadă, ori să te voteze cu stupid. Ironia fină și sarcasmul nu prind la oricine, uneori ai nevoie de ceva mai mult decât un neuron ca să le depistezi.

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

. fiecare interpreteaza in modul lui raspunsurile laughing

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Haha, ma bucur ca iti place! ^^ big grin

| 0marry0 explică:

@NimeniSiNimic
Nu spun ca nu ar trebui sa primeasca "inteligent". Spun doar ca sunt raspunsuri amuzante, citite, dar parca neintelese. Si pe mine ma oftica persoanele care nu dau "amuzant" la chestii amuzante.

@missbee
Cunosc persoane de 10-13 ani care cred ca au parinti virgini. Cat am ras in clipele alea...

@BastetŞiBast
Cand am zis eu ca nu le dau? Le dau, dar nu inteleg de ce sunt singura happy...

@allthegoodnamesaregone
Erau funny pe fata, ce naiba laughing... Daca as da exemple (dar nu o fac, ca nu am timp sa le caut din nou) cred ca ar rade toti care mi-au raspuns la intrebarea asta happy.

| 0marry0 explică:

@ Mehaşen
Pai stii, asa m-am luminat si eu de ce nu primesc oamenii amuzanti "amuzant".
Vroiam sa-i dau funda lui @allthegoodnamesaregone pentru nume (prea tarerolling on the floor ), dar... =)

| 0marry0 explică:

Asa-i, nesimtitii... mai bine luam drujba si o punem pe ei, mai putina bataie de cap =).