| PaTTy_3342 a întrebat:

Cum pot vedea la ce raspunsuri am primit amuzant, inteligent, stupid, etc?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De la raspunsurile tale intri pe fiecare intrebare la care ai raspuns si numai acolo poti vedea calificativele primite, altfel nu poti. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Poți vedea acest lucru numai dacă te duci la fiecare răspuns și vezi cum a fost votat. Baftă!

| dyannee a răspuns:

Nu poti vedea la carestraight face. Poti doar sa vezi cate ai amuzante, stupide, inteligente...