| norbee1994 a întrebat:

− De ce poate sosi acasa o pizza comandata mai repede decat ambulanta?

− De ce lumea comanda un cheesburger dublu, o portie mare de cartofi prajiti si o cola light?

− De ce putem gasi un loc de parcare rezervat pentru handicapati in fata patinoarelor?

− De ce sucul de lamaie este facut din arome artificiale si detergentii de vase se fac cu lamai adevarate?

− De ce pentru a inchide programul Windows trebuie apasat mai intai pe "START"?

− De ce se sterilizeaza acul seringii inainte de eutanasie?

− De ce daca zborul avioanelor este din ce in ce mai sigur, aeroportul se numeste "terminal"

− De ce apasam mai puternic pe tastatura telecomenzii atunci cand bateriile sunt pe sfarsite?

− De ce se spala prosoapele, daca e de presupus ca atunci cand ne stergem ar trebui sa fim curati?

− De ce pilotii kamikaze purtau casca de protectie?

− Cum ajung sa fie puse panourile cu inscriptia "INTERZIS A CALCA IARBA" in mijlocul peluzei?

− Atunci cand omul a descoperit ca vaca da lapte, ce cauta el de fapt in acel moment?

− Daca un cuvant este scris gresit intr-un dictionar, cum ne dam seama?

− De ce desteptul ala de Noe nu a strivit cei doi tantari?

− Oare lucratorii de la fabrica de ceaiuri Lipton au pauza de cafea?

− De ce oile nu intra la apa cand ploua si lina da?

− De ce magazinele deschise 24 de ore din 24 au incuietori?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De mere.

| LoL a răspuns:

De ce se pune aceeasi intrebare de 69696969696969696969696969690000000... 00000... 0000. ori?

| BlackVeil a răspuns:

De ce ne place sa punem intrebari fumate?

| Mihaelaa98 a răspuns:

straight face nu am nici un raspuns straight face de unde leai mai scos si pastea laughing

| AlQaeda a răspuns:

De ciudă
De mere
De dubă
De geaba
De prune
De treflă
De oţet
De facebook
De Connect-heR
De aceea
De ca asa vreau eu
De pervesrs ce esti
De usturoi
De putoare

Ca asa vor ele. Ce vroiai sa iti tot raspund? rolling on the floor

| totGumã a răspuns:

Din cauza sexului!

NU MAI FACETI SEX!
*minte*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de cate ori mai ai de gand sa pui intrebarea asta?