| MIRUNAmyra a întrebat:

De ce s-a schimbat atat de mult t\a,era categoria perfecta, de ceeeeeeee?

Serios nu mai e ce era odata!

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Odată cu trecerea timpului devii prea interesat de altele în loc de T/A

| MIRUNAmyra explică (pentru єχcєєℓ):

Da,dar totusi sunt pe t\a de cam 3 luni, si nu am uitat sad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru MIRUNAmyra):

Asta e.Nu mai e ce a fost.N-avem șanse să readucem la normal.

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tu nu te-ai schimbat deloc.Tot la fel de enervantă și incultă ai rămas.
*aplauzeee*

| MIRUNAmyra explică (pentru Musique):

Geniul din tine.

| Musique a răspuns (pentru MIRUNAmyra):

Iti dai seama. smug

| MIRUNAmyra explică (pentru Musique):

Nu am cum sa imi dau seama de asa ceva.Inteligenta ta nu poate exista. Sau poate.....nu.

| NOBODY a răspuns:

Ești pe T/A de 3 luni, a?

Te-aș sfătui să te uiți pe profilul adevăraților membri T/A. Și pot să îți dau și câteva exemple: Cretaker, mhn24 (alias Polaris), Loome, Sconcs, giuly, Muflă.

Copii, scroll down, până ajungeți în anul 2010, să vedeți acolo ce poate categoria asta.

| MIRUNAmyra explică (pentru NOBODY):

Pai exact din cate am citit si auzit categoria asta poate mai mult.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Fa,sunt pe t/a de 3 ani, nu s-a schimbat in ultimul an de loc.

| 5SOS a răspuns:

De trefla.Ce zici de asta?

| MIRUNAmyra explică (pentru 5SOS):

Eu zic.....biscuti.

| Ashadow a răspuns:

Pentru ca i-ai dat funda lu Exceel.

| suităr a răspuns:

Aoleo..esti infectata cu Eminescioza! Te rog, ca tratament sa iei 6 pumni de pastile aeroase si u doza buna de optimismwinking

P.S daca apar manifestari neplacute adresati-va celui mai apropiat utilizator expert TpU ce a avut aceasta boala; D

Nu uita: sfatul celei ce sta la tara si face medicamente homeopatice, cele mai raspandite si utilizate fiind pastilele aeroasetongue

| Fridăm a răspuns:

De ce laşi atâta spaţiu la întrebare?

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Eu nici nu stiu cu era inainte dar as vrea sa stiu.

| Crâstoşelul a răspuns:

Nici măcar nu ştii cum era t/a înainte.

Răspuns utilizator avertizat