| Clever a întrebat:

De ce sa moara capra vecinului?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca prea e increzuta, si mai mananca si toate florile din gradina mea. no talking Si pana la urma, de ce nu? devilwinking

NOname
| NOname a răspuns:

@Wilder, pot sa te intreb, de ce ai dat cate un "stupid" tuturor celor, care au dat un raspuns?! Si am observat, ca mereu procedezi in acest josnic mod, sperand ca vei iesi in evidenta in mod pozitiv! Imprastie-ti veninul in alta parte, nu pe TPU! Aici nu procedam asa! Suntem o comunitate prietenoasa si avem un respect unii fata de ceilalti!

| AndutzaAndu a răspuns:

Ca să nu-i moară vaca.

| Roby67 a răspuns:

Ca sa nu moara a mea.

| cristi202 a răspuns:

Ca asa trebuie sa fie - orice capra trebuie sa moara cindvahappy.

| Razvan a răspuns:

De Furadan. E pe trend acuwinking

| BruneTTe a răspuns:

Pentru ca meritarolling on the floor
Daca tot am raspuns atatia la intrebare poate fi considerata un sondaj. la care s-a hotarat uciderea capreirolling on the floor deci... de aia.

| madia a răspuns:

De batranete.

| andreutz a răspuns:

De sifilis happy

| georgegs a răspuns:

Ca.s-a.ne.faca.curiosilaughing

| Angiutssa a răspuns:

De inima rea.happy

| LoLo_9163 a răspuns:

Ca sa nu moara numai a mea(adica imi este ciuda pe ea)laughing

| rex_2081 a răspuns:

Pai e mai bine sa fie paguba la el, nu?

| Cricku a răspuns:

Ca sa ma cheme la pomana! smug

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca eu n-am capra care sa-mi moara.

| mada_9093 a răspuns:

Pentru ca nu putem sa ne gandim numai la noi si ne pasa si de alti si daca noua ni se intampla ceva de ce altuia nu?