| Bombonicăăăă a întrebat:

De ce Tarzan nu are barba? aseara m-am mai uitat la Tarzan si mi-a trecut prin minte intrebarea ca el de ce nu are barba ...ma gandeesc ca o fi ce de gena sau maimutele fiind invidioase pe barba lui l'au obligat sa o taie dar cu ce sa o taie? alta intrebare complicat e Tarzan asta :-s

10 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Ţi-a trecut prin minte? Ciudat dar uite ce am gasit câteva întrebari mai jos: http://www.TPU.ro/......e-briciul/

| Bombonicăăăă explică (pentru Kazimir):

Ops...nu am vazut ca cineva a mai publicat...si serios mi-a trecut prin minte!

| Musique a răspuns:

Era dintr-o specie diferita de mamut.

| AnneBre a răspuns:

Ţi-a trecut pe naiba. Ai găsit întrebarea pe un site cu întrebări capcană.

| Bombonicăăăă explică (pentru AnneBre):

Serios, mi-a trecut prin minte! crezi ce vrei...

| AnneBre a răspuns (pentru Bombonicăăăă):

Da...dacă spui tu. -_-

| Bombonicăăăă explică (pentru AnneBre):

Crezi ce vrei...

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Pentru ca de aia happy

| Gandăr a răspuns:

Cred că întrebarea asta a mai fost de 5 ori -_-.

| Remus82 a răspuns:

Si'o reteza mereu cu cutitul de la braulaughing))